Jump to content
Sign in to follow this  
miro25

Pierwszy cykl - pomoc

Recommended Posts

Miro25 proponuje sam propionat 1-12 1ml/e2d .Na odblok w 13 tyg. 5000j hcg  (1000j/ed) przez 5 dni ,w trzecim dniu brania hcg 1tab. clomidu przed snem przez 10 dni. Jakby gino podczas cyklu się zwiększa?o zapodaj tamoxifen 1tab. dziennie do końca cyklu także przez okres brania hcg.

prop 1-12 to na pierwszy raz za duzo

ja walilem 1-9 i mialem dosyc a zaprawiony juz jestem

jezeli dalej lecimy propka to proponuje 1-6 co 2 dni

ostatecznie jezeli nie chcesz tak czesto to testosteron enanthate

proponuje dac wtedy

1-12 1 ml co 4 dni

da ci to wtedy 21 strzalow ale juz co 4 dni wiec moze mniejszy stres

co do tabletek standardowo metanabol

1-4 30mg dziennie. 3 tab dziennie <o ile 1 tab bedzie miala stezenie 10mg> 1 tab bierzesz na o 10 nastepna o 15 i ostatnia o godzinie 20

tyle ode mnie

staralem sie w miare najprosciej napisac bo jestes zielony

ja nigdy w dupe strzalow sobie nie robilem. zawsze wale po udach.

przed strzalem napinasz miesien, wybierasz w ktora glowe wbijac, rozluzniasz miesien, wbijasz, odciagasz tloczek w strzykawce<zezeli bedzie powietrze i tloczek wroci z powrotem to znaczy ze jestes w miesniu, jesli sie pojawi krew w strzykawce to wyciagasz i szukasz innego miejsca> i wlewasz powoli w siebie sok. bardziej precyzyjne opisy znajdziesz w necie na ten temat.

walenie po nogach przy twojej pracy bedzi ok

prop czy enan

to juz zalezy od ciebie

prop szybciej zaczyna dzialac. efekty uz po kilku dniach co moze cie cieszyc, lagodniejsze zejscie z cyklu, w razie problemow mozna latwo przerwac i leciec z odblokiem

enan rozkreca sie dluzej bo to jest dlugi estr. im dluzej trwa cykl tym lepiej dlatego takie roznice w dlugosci syklu. on rozkresa sie od 3 tyg

co wybierzesz to zalezy od ciebie

super, dzięki!
Takiej porady oczekiwałem. może i lepszł opcj? bedzie w takim razie walenie w udo, naprzemian raz w jedna npge raz w drug? czy caly czas w jedn??
A z wybotem rodzaju test sie przespie i wybiore ;)

Jeszcze zapytam o jedno.

Gdy przykładowo osięgne zadowalaj?ce efekty po powiedzmy 9 tygodniach z enenem to bez problemu moge wtedy zakośczy? i po 2-3 tygodniach odblokować?
Nie będzie z tym problemu?

Jeżeli miałbym zamawiał z tej strony enan to wybraćbym vermodje,a ty zrobisz jak chcesz.

Tutaj ceny za zwykżego teścia są po prostu  chore,ceny balkana czy irana kosmos(w cenie bardzo dobrego trena).Taniej cię wyjdzie apteczne prolo albo omka tylko musisz za?atwi? recke.