Jump to content
Kolokolo

Cykl dla 35-latka na ujędrnienie ciała i lekki przyrost masy

Recommended Posts

Witam jak w temacie mam 35 lat, jestem kierowc? i moje ciało zaczyna nabierać za dużo w brzuchu. Chciałbym stracię brzuch ( tutaj myślę nad trenerem personalnym i dietę ) i nabrać trochę masy. Dodam jeszcze że masę chciałby skierowa? w 70% na nogi poniewa? jestem po operacji kolan ( wi?zad?a ) i cidźko doprowadziś nogi do stanu wcze?niejszego. Jakie sterydy w jakich dawkach mogę przyjmowa?, jak długo trwa taki jednorazowy cykl. Nie mam za dużo czasu na siłownie czy basen ale chciałbym w cięgu 2-3 miesięcy coś z tym zrobić. 

Tak masz rację jestem kompletnie zielony i dlatego jestem tutaj żeby ktoś mi podpowiedział co i jak mam robić. Wiesz jak wygląda pićka do kosza pod koszulk?? Do takiego stanu nie chcę się doprowadziś, jesteżcie specjalistami w tej dziedzinie więc może mi lepiej coś podpowiesz zamiast krytykoważę

wydaje mi sie ze jak czlowiek sam w sobie nie znajdzie motywacji to nawet jakby sam arnold czy inny dorian do niego przyjedzie to i tak nic z tego nie bedzie....

wracajac do tematu

hmmm 2-3 miesiace na zlapanie formy to zbyt malo

malo czasu na silownie to tez za wiele dobrego nie wrozy

kuracja sterydowa w twoim przypadku ne ma sensu wedlug mnie. dlaczego? wiecej sobie zaszkodzisz niz zyskasz

70% sierowac masy na nogi. no niestety tak to nie dziala. sam bym chcial tak wybierac w co ma mi wejsc:P

co do wzmocnienia kolan opisze pewnien przypadek

mam mlodszego kolege jest po operacji kostki, nie wiem co mu tam poszlo ale rehabilitacja itp. pokazywal mi fotki nog zeby porownac ta zdrowa z ta po operacji. tragedia. ta po zabiego skora i kosc, nie przesadzajac o polowe mniejsza niz zdrowa.

chlopak lubi grac w pilke, ma swoja klub i jest w druzynie w swopim zakladzie pracy. po zabiegu wrocil to grania ale bez stabilizatorow nie dawal rady grac a i z nimi nie wytrzymywal 90 min.

zaproponowalem mu ze 'zaopiekuje sie' nim na silowni, niech przychodzi do mnie bede mial na niego oko.

dzisiaj mija juz pol roku jak regularnie ze mna cwiczy ty 3x w tyg. tydzien temu  po dluzszej przerwie znow poszedl na trening i powiedzial ze obylo sie bez stabilizatorow. kostka nie bolala i w ogole super.

dzieki temu ze cwiczyl nogi wzmocnil troche ta kostke.

cwiczenia na partie nog nie byly jakies wyszukane: przysiady 65kg 3x10, wspiecia na palce 65kg 3x20 i wyprosty na maszynie 3x10 rozny ciezar.

mysle ze jakbys sie przylozyl troche do treningow  i mial na uwadze nogi to mysle ze z czasem wzmocnilbys wszystko co tam piszczy. oczywiscie na silowni nie kozaczymy i nie ma co sie wstydzic jak na poczatku przysiady bedziesz robil 10kg

co do brzucha to sam z nim walcze. zalany nie jest ale jakis taki dziwny. wszystko ok tylko ten brzuch... trudno jest jaki jest ale staram sie chociaz zeby wszystko roslo byle nie on :)

sterydy nie rozwiaza problemu brzucha. twoj rodzaj pracy tez nie ulatwia ale no to juz wplywu nie mamy.

zobacz jakis spalacz na poczatek. uprzedzam ze niektore podwyzszaja temperature ciala. jezeli umierasz tak jak ja przy 37 stC to daruj sobie

a co do tego kolegi ostatnio 100 na klate poszla przy jego wadze 65kg. bylem dumny B)

ehhh znowu sie rozpisalem :rolleyes:

Trener Seba jak zwykle na propsie, pe?na profeska ^^