Jump to content
Guest jatoja

kupowal juz ktos tutaj sterydy?

Recommended Posts

Guest Narol

Ja tam jestem zadowolony, 3 dni i przesyłka byća, jestem już na drugiej fazie kuracji i czuje, że jest pompa  B)

Guest Narol

Lece na cyklu Teść enan + Nandrolone + Stanazolol  i na koniec odblok. W?asnie bije Nandrolone. 

Ja lece na teżciu + bold z EP kupiony tutaj i jest ok.Jest sięa ,pompa i masa idzie powoli spokojnie .Libido wysoko,agresja tez.Na treningu jest moc :) cie?ko skonczy? i wyj?? z sięowni .

Tak zostałem wyjebany bez mydła.

Najlepsze jest to ze kontakt z nim na maila mam non stop, odpisuje itp ale to mydlenie oczu bo nic nie dostalem ok 2 miesiace.

Pisal raz ze mial problem ze mu towar mu psy powinely, potem ze jest ok i wyslal, jal nic nie dostalem to znowu pisze ze ma problemy,klamca i tyle. Tak samo sciemnia ze zwroci kase, kretacz jakich malo. Przejechałem sie ladnie a to pierwszy zakup na necie.

Guest adam

clen balkan pizga jak trzeba. Testował ktoś propa z alchemi? bo szkoda mi już siana na balkana

Niestety dzisiaj  kolej na 3 strzal ale go nie zrobie.

Ledwo chodze noga spichnieta, nie moge zginac nogi w kolanie. Udo napuchniete ,czerwone i opichlizna zeszla juz na kolano. Treningu bym nie zrobić  na bank wiec leze w domu.

Zrobiłem  blad ze 2 strzal poszed?  w to samo udo gdy do konca sie nie zagoilo i bolalo moglem skuc dupsko ajjj

Nie wiem co bedzie dalej bo poprawy w udzie nie widze i najprawdopodobniej  czeka mnie wizyta u lekarza, oslabienie i gor?czka  też  mnie m?czy tragedia

@blaca propa dokładnie jak ktoś tam wyżej napisał najlepiej bić w dupsko, mniej dolegliwo?ci. 

A może  zmniejsze dawke o po?ow? lub wiecej i skuje dupe, dupa i organizm moze sie przyzwyczai i wtedy polece wieksze dawki. Sam nie wiem co mam robić. Od 4 dni nie bylem na silce noga dalej boli,dobrze ze mam wolne w robocie.

Jestem wkurwiony na maxa, inni kuja duspka.na potege i nic a ja po jednym strzale zdycham  tyle czasu.