Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Powrot po 2 latach na siłownie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Gruby_GameOver

Gruby_GameOver
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 04 maj 2018 - 08:10

Witam, borykam się z problemem ulaństwa poziom hard.. przy wzroście 175, waga jaka posiadam to 96kg..masakra ;v Mam 24 lat, przez 3 lata nie ćwiczyłem bo pierwsza kontuzja ( pękniecie prawej reki w nadgarstku) wykluczyła mnie na ponad 1.5 roku z siłowni. Później kontuzja kolana, która udało się wyleczyć 3 miechy temu- lekarz mówi ze mogę spokojnie powrócić na siłownie. Wcześniej jakieś suple typu kreatynka, bcca, hmb się zdarzało ba nawet mete ;) Ale co mi z tego jak teraz jestem ulanym wieprzem. Chciałbym porady co zażywać ( chodzi o sterydy, najlepiej w strzałach) na redukcje tłuszczu oraz wyrobienie suchej masy mięśniowej ;) Chciałbym bardziej iść w rzeźbę  i siłę...tzn nie chce bóg wie jakiej kraty na brzuchu tylko objętości ;) Chyba każdy wie o co mi chodzi, nie chce być 70kg dzieckiem :D może być nawet 96kg ale masy mięśniowej :D Ktoś coś jakieś rady? 

#2 markowskijan

markowskijan
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 21 czerwiec 2018 - 08:38

Sprawa nie jest prosta, najlepiej poradzić się profesjonalnego trenera. Nie warto robić coś na właśnie rękę jeśli ma się takie problemy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych