Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wielki problem z erekcja!!!

testosteron deka bold winstrol erekcja odblok

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ink

ink
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 02 grudzień 2017 - 17:18

Witam.

Mam wielki problem. W zeszlym roku w styczniu zaczalem cykl 3 miesieczny na tesciu (700mg/tydzien) i dece(300mg na tydzien) a pozniej odrazu kolejny 3 miesieczny na boldzie (400mg na tydzien) tesciu (800mg na tydz) i do tego jeszcze winstrool (50 tab) w tabletkach. W miedzy czasie prubowalem odbolk z hcg 3 razy. Po calym cyklu nie odblokowalem sie w ogole, popadlem w wielka depresje na 3 miesiace i zaczalem mieco gromne roblemy z erekcja, tzn w ogole jej nie mialem. Znajomy powiedzial ze do roku czasu wszystko sie unormuje jednak tak nie jest minal ponad rok erekcja w prawdzie sie pojawia ale jest krotkotrwala i nie jest tak silna jak przed cyklem (jest miekki). Zrobilem wszystkie mozliwe badania krwi na testosteron i hormony i sprawdzali watrobe u dwoch roznych lekarzy i twierdza ze wszystko jest ok tzn ze badania sa w porzadku ze to jest jedynie moj psyhiczny problem. Nie wiem jak mam to rozumiec i co dalej moge z tym zrobic. baardzo prosze o pomoc bo dziewczyna w koncu sie wkurzy hehe :P Zastanawialem sie czy zrobienie kolejnego cyklu na samym tesciu i pozniej normalny odblok nie naprawilo by sytuacji. Prosze Was pomozcie mi. Piszcie co i jak powinienem zrobic. Wielkie i szczere dzieki, ratujecie mi zycie!!! :P

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: testosteron, deka, bold, winstrol, erekcja, odblok

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych