Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Masło orzechowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 ramzi

ramzi
  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisano 23 październik 2017 - 11:26

Witam, chciałęm się zapytać co myślicie o codziennym spożywaniu masła orzechowego do sniadania. Około 30g. Bardzo mi zasmakowało. Jestem na diecie na mase i jestem raczej chudy. Wiek 20 lat.

Aktualnie od 7 dni spożywam masło orzechowe firmy felix: Masło orzechowe zawierające o 25% mniej tłuszczu. Skład: sól 0,9%, utwardzony olej rożlinny, orzeszki ziemne, syrop glukozowy, utwardzony olej roślinny. 40 g fatu na 100g.

Powiedzcie co o tym sądzicie i czy da z tym rade. I jazeli nie to jakie inne masła polecacie do codziennego spozywania. Pozdrawiam 

elo elo

#2 sotak

sotak
  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 24 październik 2017 - 05:34

Masło orzechowe jak najbardziej na tak. Ale jedynie jesli jest to masło naprawdę dobrej jakości i zawierające w składzie same orzeszki ziemne. Na przykład masło orzechowe od Go on nutrition:

https://www.goonnutr...orzechowe-GO-ON

Do tego felix nie byłbym przekonany. Szczególnie,że w składzie ma utwardzony olej roślinny oraz jest dość poważnie przetworzone. Lepiej zamów sobie przez internet ( na przykład to co podałem tutaj powyżej). Jest o wiele mniej przetworzone. Poza tym cena będzie podobna. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych