Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jaka dieta najlepsza?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 milenkas22

milenkas22
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 06 luty 2014 - 15:10

Witam, chciałabym się zapytać, jaka dieta będzie dla mnie najlepsza. Aktualnie chciałabym się pozbyć około 15 kg. Myślę również ćwiczyć jakieś 5 razy w tygodniu, ponieważ na weekendzie mam studia i nie mam za bardzo czasu.

#2 kamillos35

kamillos35
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 11 luty 2014 - 12:05

Proponuję pić Ci bardzo dużo wody, unikać napojów gazowanych, smażonych potraw. Dużo gotuj na parze i ogranicz słodycze.

#3 Gość_siwy_*

Gość_siwy_*
  • Gość

Napisano 28 luty 2015 - 17:02

Odstaw slodkie,czyli cukry.mieso jedz z warzywami .musisz zbic weglowodany w swoim odzywianiu...

#4 marek63

marek63
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 09 październik 2015 - 10:11

Dieta dobiera sie idiwidualnie zalezy to od róznych aspektów .

#5 Martin980

Martin980
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 26 styczeń 2017 - 11:41

Proponuje Ci obliczyć sobie zapotrzebowanie dziennie kalorii  jak i węglowodanów, białka i tłuszczy. Wiadomo kcal będzie musiał ograniczyć. Staraj się pić dużo wody i jeść 5 posiłków dziennie w małych ilościach, ale wartościowe. Do tego siłownie z początku może nie 5 razy dziennie, ale na sam początek 2 razy w tygodniu będzie dobrze z czasem zwiększaj sobie treningi i obciążenia. Ja dodatkowo stosuje suplementy diety activlab, które sobie bardzo chwalę, bo pomagają w uzyskaniu efektu. Jeśli chcesz się zorientować to posyłam linka może znajdziesz coś dla siebie - mnie osobiście pasują odżywki activlab 

#6 DawidMeres

DawidMeres
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 07 marzec 2017 - 15:54

wiem, że jakas nowosc to nie jest, ale dla mnie nowosć, bo niedawno wyczaiłem w sieci ;p Dieta paleo, ostatnio chyba w trendach, próbował ktoś?

Chodzi w sumie  o to, żeby jeść podobnie do przodkow xD http://www.trener.pl...article_id/1785

#7 SekatorX

SekatorX
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 18:01

wiem, że jakas nowosc to nie jest, ale dla mnie nowosć, bo niedawno wyczaiłem w sieci ;p Dieta paleo, ostatnio chyba w trendach, próbował ktoś?

Chodzi w sumie  o to, żeby jeść podobnie do przodkow xD http://www.trener.pl...article_id/1785

Paleo to bardziej dobór produktów (nieprzetworzone bez zbóż i strączków) niż dieta jako taka. 

Generalnie nie narzucaj sobie za dużego rygoru od razu. Ludzka motywacja po przekroczeniu pewnego wysokiego punktu nie utrzyma sie tam dlugo i spadnie poniżej wyjściowego. Ja bym zaproponował na początek wywalenie śmieci typu płatki śniadaniowe napoje gazowane czarna kawa (najlepiej pić wodę) i oczywiste jak fastfoody. Smażyć możesz tylko nie pięć razy dziennie. Puchnie się i obrasta tłuszczem od węgli- głownie zbóż nie od tłuszczu. Obczaj Ajwen dieta- Iwona Wierzbicka na YT.

#8 rick

rick
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 18 czerwiec 2017 - 17:08

Ajwen? Błagam... XD Wszystkie te diety cud to totalna ściema. Tylko racjonalna, dobrze zbilansowana dieta, jeśli chcesz schudnąć to z odpowiednim (nie za dużym!) deficytem kalorii. Jedyne sensowne diety o udowodnionym działaniu to te oparte na niskim IG, lub modyfikacje śródziemnomorskiej. Jak ktoś chce to jakieś suple- błonnik czy spalacze (ostatnio polecany jest ten, ale nie próbowałem). Macie jakieś sprawdzone sposoby na dobrą formę oprócz diety i ruchu? :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych