Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jakie suple ?

suple. odżywki dobre suple gainery

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 janek

janek
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 25 październik 2013 - 18:32

Cześć wszystkim! 

Mam 16 lat a swoją przygodę z siłownią rozpoczęłem jakieś dwa lata temu. Prowadze zdrowy tryb życia, odpowiednia dieta itd. Jednak ostatnio zauważyłem że moje możliwości na siowni zostały ograniczone, siła stoi w miejscu i nic się nie rozwijał. Zastanawiałem się nad odżywkami typu kreatyna, białko. Co o tym sądzicie ?

#2 Coxu

Coxu
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 26 październik 2013 - 15:44

Hej, niestety tak jest, że zaginasza na siłce jak dziki osioł a wszystko stoi. Zapodaj sobie małe wspomaganko i zobaczysz jak wszystko ruszy z kopyta.

#3 Stworek

Stworek
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 27 październik 2013 - 13:58

Kolego 16 lat to trochę mało na branie czego kolwiek.

Zbilansowana dieta wysokobiałkowa, dużo snu i wszystko będzie ok.

Kretyna i BCAA może Ci pomóc ale może jesteś przetrenowany.

Parę dni przerwy bez siłowni może pomóc.Będziesz "głodny" treningu i znużenie minie.

Może potrzebujesz więcej węglowodanów, witamin i minerałów bo przecież jesteś jeszcze  fazie wzrostu.

Napisz jak wygląda Twój tydzień treningowo i dietetycznie zobaczymy jak to wygląda.

#4 janek

janek
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 27 październik 2013 - 15:33

Nie mam jakoś specjalnie określonej diety. Jem śniadanie, obiad i kolację - normalnie jak to w każdym domu być powinno. 

Trenuje trzy razy w tygodniu plus basen dwa razy w tygodniu. No własnie zastanawialem się nad witaminami + jakieś dodatkowe suplementy żeby wzmocnić organizm. Może coś ruszy po takiej kuracji ? :D

#5 Coxu

Coxu
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 04 listopad 2013 - 23:46

Na pewno podstawa to dobrze podziałać na siłce. Ale żeby efekt był lepszy, bardziej widoczny i co najważniejsze przyszedł szybciej musisz sobie pomóc suplementami - a tego jest pod dostatkiem.

#6 maestro87

maestro87
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 03 grudzień 2013 - 18:05

Ja w wieku 16 lat także odczówałem zastuj i niecheć do mocniejszego treningu,zaczołem eksperymentować z posiłkami i rodzajem ćwiczeń,nie myślałem o odżywkach do czasu :D ale w tamtym czasie pomogła mi dieta bardziej bogatsza w weglowodany,i zaczołem przed szkołą biegać na ten czas myśle że mi pomogło

#7 DeanW

DeanW
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 16 styczeń 2014 - 16:46

Na Twoim miejscu spróbował bym ze zwykłym mono kreatyny (ja biorę 100%creatine od Scitec) i zobacz czy pójdzie w górę czy nie. Jeśli nie to faktycznie jesteś przetrenowany kolego. Dieta, regeneracja o podstawa. 16 lat to mimo wszystko mało na katowanie się treningami, chyba, że robisz to zawodowo:)

#8 kamillos35

kamillos35
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 11 luty 2014 - 12:11

Ja bym proponował może konsultację z jakimś trenerem. On zna się na rzeczy i na pewno by Ci coś polecił.

#9 DeanW

DeanW
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 18 grudzień 2014 - 15:55

Zainwestuj może też w białko. Ja biorę 100% Whey Professional od Sciteca bo mają multum smaków i są pyszne.Więcej składników odżywczych itp bym dodał‚ z diety. W inne odżywki nie inwestuj na razie. Skup się na diecie i treningu.

#10 Gość_Turek_*

Gość_Turek_*
  • Gość

Napisano 16 luty 2015 - 10:52

Jeśli zależy Ci na szybkim przyroście masy to spróbuj jakiegoś kompleksowego środka z dobrą dawką białka, wapnia i protein, jak na przykład: mutant mass. Z tym białkiem efekty zobaczysz już po kilkunastu dniach. Jeśli bardziej zależy Ci na sile i wytrzymałośći to może jakaś kreatyna np. Olimp. Aczkolwiek w tym wieku powinieneś dobre rezultaty osiągnąć przy dobrym programie treningowym i diecie. Jeśli jednak zdecydujesz się na ostrzejsze treningi to poza białkiem dobre będą aminokwasy w dni treningowe, żeby przyspieszyć regenerację mięśni i zniwelować bóle po treningowe.

#11 Gość_siwy_*

Gość_siwy_*
  • Gość

Napisano 28 luty 2015 - 17:07

Siema troche odpoczynku.mysle ze 2tygidnie nie zaszkodzi,dobra micha i bedzie dobrze.

#12 adasko

adasko
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 20 maj 2015 - 09:58

Najważniejsze by były bezpieczne. Np. w stylu ##################### (edit by admin - zakazane linki)

#13 Gość_marian_*

Gość_marian_*
  • Gość

Napisano 25 maj 2015 - 23:45

Ja małem najlepze efekty po tym produkcie:

pozdrawiam

------------------------------------------ edit by admin

Nie umieszczamy linków do programów afiliacyjnych. 

#14 paranoikx

paranoikx
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 26 maj 2015 - 09:21

Ja bym Ci polecił preparat o dość skomplikowanej nazwie Trec Nutrition AAKG Mega Hardcore Nitric Oxide Reactoy. Naprawdę dobre połączenie argininy i jabłczanu cytruliny. Poza tym, że pomaga w budowie masy mięśniowej to poprawia ogólną formę/sprawność oraz przyspiesza regenerację mięśni po treningach. Jak stosujesz coś takiego to raczej nie ma potrzeby, żebyś inwestował w inne suple, a cena nie jest jakaś zaporowa.

#15 Gość_wrona_*

Gość_wrona_*
  • Gość

Napisano 31 maj 2015 - 18:10

Moim zdaniem nie ma nic lepszego niż <a href="http://track.somatod...d=163&uid=11014" rel="nofollow" title="na masę mięśniową">Somatodrol</a>

#16 krzysztofjaworski42

krzysztofjaworski42
  • Użytkownik
  • 21 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 06 lipiec 2015 - 20:48

Co do supli to temat jest bardzo ciężki generalnie co do wyboru trudny. Nie ma nigdy supli, które będą działać jak dobry towar ale z tych lepszych co mogę osobiście polecić to np: 

1. Metadrol 

2. Somatodrol

W przypadku pytań piszcie do mnie. 

#17 Danio

Danio
  • Użytkownik
  • 25 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz, Poland-Utrecht, Holandia

Napisano 25 lipiec 2015 - 19:41

Hej .a Co myślcie o SOMATODROL planuje zrobić na nim cykl ale chciałbym się dowiedzieć czy jest to dobry i sprawdzony suplement. Pozdrawiam

#18 Namar

Namar
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 01 wrzesień 2015 - 09:05

Też uważam, że lepiej jest poczekać. Na początku można trochę naturalnie potrenować, a później zaczać wprowadzać takie podstawy: białko, kreatyna. Później BCAA i bardziej specjalistyczne suplementy.

#19 anna_widawska

anna_widawska
  • Użytkownik
  • 11 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 02 wrzesień 2015 - 22:37

Stosowanie środków wspomagających ma jedynie sens, kiedy faktycznie oragnizm wyczerpał swoje naturalne możliwości i potrzebuje stymulanta....

#20 cenedy

cenedy
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 23 wrzesień 2015 - 14:52

Bzdura. To jak jeżdzenie samochodem z zatartym silnikiem, "bo na razie i tak starczy".

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: suple., odżywki, dobre suple, gainery

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych