Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Problem z towarem pomocy my friends!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 norbias

norbias
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 18 grudzień 2014 - 00:48

Siema byki i byczęta :D jest taki problem, jest na końcu cyklu.. Podjadam sobie turanabol i w tym problem, że mi się skończył a mój dostawca nie ma tury na stanie.. I jest problem otóż chciałem zamówić z pewnej strony z ogłoszeniami towar ale nie wiem jak działa kupno takich rzeczy przez internet.. I mam do was pytanie czy ktoś już zamawiał coś takiego i jak to wygląda wielkie dzięki sportowe świry! 5!

#2 Erykx

Erykx
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 18 grudzień 2014 - 22:53

sterydy.co kupujesz tu, za pobraniem odbierasz na poczcie i płącisz i jest wszystko w porzadku polecam sam ostatnio kupowałem :)

#3 norbias

norbias
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 18 grudzień 2014 - 23:02

sterydy.co kupujesz tu, za pobraniem odbierasz na poczcie i płącisz i jest wszystko w porzadku polecam sam ostatnio kupowałem :)

Dzieki :) moze mi ktos powiedziec dlaczego turanabol jest w takie cenie? 120zl / 50tabl. kurwa drogo

#4 norbias

norbias
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 19 grudzień 2014 - 00:19

Ktos moze poleca tą strone? Czekam na opinie pozdrawiam wariaty :D

#5 Kondor63

Kondor63
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 21 grudzień 2014 - 20:48

elo.ja zamawiałem trena i git . a turinabol jest droższy bo niby jest czystszy od metki i ma mniej sidów po tym, ze to niby zmodyfikowana metka,ale ile w tym prawdy to ci niepowiem....

#6 mario

mario
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 24 czerwiec 2015 - 08:58

Niestety to co u dila kosztuje stówke na necie moze kosztowac nawet dwie!!!

#7 mario

mario
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 24 czerwiec 2015 - 09:04

Jesli nie masz floty to nie decyduj sie na sterydy.Co to jest 120 zł.? :) .Ja na diete,suple, witaminy ,minerały,ochrone stawów,koksy(do tego solidny odblok) wydaje grubo ponad 500zł tygodniowo.Na tym sie nie oszczedza,no chyba ,ze chcesz byc kaleką...

#8 krzysztofjaworski42

krzysztofjaworski42
  • Użytkownik
  • 21 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 28 wrzesień 2015 - 22:09

Tacy są najlepsi, kupi mete za 100 zł i myśli że będzie bykiem po miesiącu ćwiczeń. Ludzie uświadomcie sobie, kilka stów miesięcznie na towar + suplementacja + odpowiednia dieta to minimum!!!!! 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych