Skocz do zawartości

- - - - -

kupowal juz ktos tutaj sterydy?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
612 odpowiedzi w tym temacie

#601 Godwar

Godwar
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 06 wrzesień 2017 - 13:06

Witam. Polecaliście, Enana z Alchemii. 2 dni temu zamówiłem, dziś już jest, jednak bez hologramu. Też taki dostajecie ? Nie jest to fake ? Zamawiałem tutaj kiedyś Mete z Bałkana i była super. Zastanawiam się czy teraz tez dostałem dobry produkt. 

#602 OleHSTER

OleHSTER
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 06 wrzesień 2017 - 22:18

Witam. Polecaliście, Enana z Alchemii. 2 dni temu zamówiłem, dziś już jest, jednak bez hologramu. Też taki dostajecie ? Nie jest to fake ? Zamawiałem tutaj kiedyś Mete z Bałkana i była super. Zastanawiam się czy teraz tez dostałem dobry produkt. 

Sproboj i powiesz, kolega wczesniej zamawial z tej stronki bylo i ok, tylko stezenie male

#603 Rosman

Rosman
  • Użytkownik
  • 32 postów
  • LokalizacjaDolina

Napisano 07 wrzesień 2017 - 11:58

Enabol ? Ja brałem i biorę od ponad roku. Wszystko zawsze było z nim okej, choć ja również hologramu nie mam.  Wiesz , każda partia może sie różnić i stuprocentową pewność dadzą Ci tylko badania (jakieś 25zł).  Ja sam biorąc go dwa miesiące temu w dawce 750mg/week na wynikach wyszedł mi poziom teścia 6793,22  , a norma jest do 827. 

Także wbijaj i jak sie rozkręci w organizmie to idź prywatnie do laboratorium i ocenisz

• OleHSTER lubi to

#604 Godwar

Godwar
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 07 wrzesień 2017 - 14:12

Dzięki chłopaki za odpowiedź. Wbijam więc, a testy zrobię tak czy owak dla pewności. 

• OleHSTER lubi to

#605 Szymon

Szymon
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 10 wrzesień 2017 - 10:07

Wszystko piwnica a jak działa to spx

#606 Moonity

Moonity
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 19:04

Zamówiłem, zobaczymy co dostanę

#607 Moonity

Moonity
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 08:54

Dostałem dziś, suste od balkana, na razie nie wbijałem, ale kody weszły, dzięki chłopaki. Pozdro z Ukrainy :)

#608 Piotrekxxx1

Piotrekxxx1
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 15:04

Sterydy Anaboliczne możecie zakupić w dobrych cenach u zaufanego sprzedawcy przez Internet na www.Kup-sterydy.pl.tl kontakt: [email protected] Pozdrawiam

#609 OleHSTER

OleHSTER
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 18:00

Sprobuje zamowic tutaj tascia enke od balkana, po tygodniu zrobie badania krwi i zobaczymy jaki bedzie poziom tescia.
Wszystkie zdjecia papierow z badaniami umieszcze tutaj z jakis dwa tygodni (wywacznie testosteron wolny i calkowity) na wiecej nie mam hajsu)) Lepiej jeszcze jeden cykl zamowie) 
W sumie to kumpel dostaw dobry towar, nie powiem nic zlego o tej stronce.

#610 OleHSTER

OleHSTER
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 13:48

Sterydy Anaboliczne możecie zakupić w dobrych cenach u zaufanego sprzedawcy przez Internet na www.Kup-sterydy.pl.tl kontakt: [email protected] Pozdrawiam

Spierdalaj!!!!!!!!

• Godwar lubi to

#611 Piotrekxxx1

Piotrekxxx1
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 17 wrzesień 2017 - 15:32

Sterydy Anaboliczne możecie zakupić w dobrych cenach u zaufanego sprzedawcy przez Internet na www.Kup-sterydy.pl.tl kontakt: [email protected]Pozdrawiam 

#612 Piotrekxxx1

Piotrekxxx1
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 17 wrzesień 2017 - 15:33

Spierdalaj!!!!!!!!

Sam Wypierdslaj wiesniaku jebany pimperze!!!

#613 Moonity

Moonity
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 20 wrzesień 2017 - 06:57

Witam!
Sustabol od Alchemii ktoś brał tutaj już?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych